Astroloji

 

 

 
Akrep (18.11.2019)
Duygusal olarak bazı gerginlikler yaşayabilir, üzerinden zaman geçmiş olsa bile kabuk bağlamış yaralarınızı açığa çıkarmaya meyilli olabilirsiniz. Kuruntu yapmak yerine olaylara tarafsız olarak yaklaşmak size iyi gelecektir.
 
Aslan (18.11.2019)
Bugün size iyi gelen insanlarla sohbet etmekten, iş hayatınız hakkında toplantılar yapmaktan ve değişik fikirler almaktan son derece keyif alabilirsiniz. Duyduklarınız karşısında gelecekle ilgili planlarınız değişebilir. 
 
Balık (18.11.2019)
Bugün yaptığınız her türlü çalışmadan yüksek oranda keyif alacağınız ve ruh halinizin pozitif yönde ilerleyeceği bir gün olabilir. Hayatınızda özel biri varsa bu kişiye karşı duygularınızın giderek arttığını hissedebilirsiniz.
 
Başak (18.11.2019)
Bugünü tamamen hedefleriniz ile ilgili konulara ayırmak ve tüm yönleriyle inceleyerek geçirmek isteyebilirsiniz. Buna ek olarak kariyerinize daha sıkı bağlanıp ileride kendinizi görmek istediğiniz yer ile ilgili daha somut planlar yapabilirsiniz. 
 
Boğa (18.11.2019)
Hassas davranabileceğiniz, alınganlığınızın ortaya çıkacağı bir gündesiniz. Bu sebeple yakın çevrenizle yaşanabilecek tartışmalara dikkat etmelisiniz. Mantığınızı ön plana çıkararak, olaylara daha tarafsız bakmaya çalışmalısınız.
 
İkizler (18.11.2019)
Maddi konuların gündemden düşmeyeceği bir zaman diliminden geçiyorsunuz. Bir şeyleri elde etmek için acele etmemeli ve doğru zamanı beklemelisiniz. Ayrıca yakın çevrenizle aranızda duygusal diyaloglar içerisine girmemelisiniz.
 
Koç (18.11.2019)
Ailede yaşanan problemler özellikle baba figürüyle yaşayabileceğiniz bazı iletişimsel sorunların olabileceği bir gün. Buna çözüm olarak ortamdan uzaklaşmak ve eski konulardaki haklılığınızı savunma fikrinden vazgeçmelisiniz.
 
Kova (18.11.2019)
Bugün çalışma koşullarınızı istediğiniz yönde düzenlemek adına ideal bir gün. Rahat çalışmanız için daha pratik yöntemler bularak kendinizi huzurlu hissedebilir ve sorumluluklarınızı daha büyük keyifle yerine getirebilirsiniz.
 
Oğlak (18.11.2019)
Artan özgüveniniz sayesinde kendinizi iyi hissedebilir ve bunu çevreniz de açık bir şekilde görebilirsiniz. Yatırım yapmak, tasarruf ve banka işlerinizi toparlamak adına uygun bir gündesiniz. Sözleşmelerinizi iyi okumalısınız.
 
Terazi (18.11.2019)
Bugün kendinizi psikolojik açıdan rahat ve hoşgörülü hissedebilirsiniz. Manevi konulara olan ilginiz artabilir ve böylece kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Ayrıca bazı konularda hakkınızı arama konusunda daha titiz davranabilirsiniz. 
 
Yay (18.11.2019)
Partnerinizin söyledikleri ve yaptıklarının tutarsız olması üzerine bunalabilir ve bu ilişkinizde bazı problemlere yol açabilir. Ancak, kendinizi net olarak ifade edip hoşgörülü ve samimi davranarak bu durumu aşmanız mümkün olacaktır.
 
Yengeç (18.11.2019)
Duygularınızı çevrenize yansıtma konusunda zorluk yaşamayacağınız bir gün olabilir ancak çevrenizde gelişen olayları yanlış anlamaya müsait bir yapıda olabileceğinizden duygu ve düşüncelerinizi iyi yönetmeniz gerekebilir. Parasal anlamda restleşmelere gitmemelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı