Astroloji

 

 

 
Akrep (09.12.2021)
Çevreniz tarafından sosyal hayatınız fazlasıyla eleştiri alabilir ve bu durum sinirlerinizi bozabilir. Sosyal yaşantınızı eleştirenlere karşı cevabınız olacaktır. Eğlence anlayışınıza kimsenin yorum yapma hakkı yok. Herkese sınırını bilmeleri için ayar vereceksiniz.
 
Aslan (09.12.2021)
Düzenli olmak için yüksek performans göstermen gerekmiyor. Yönetimin altındaki kişileri doğru organize etmelisin. Böylece doğru iş bölümü ile güzel işler ortaya çıkarabilir ve daha az yorulabilirsiniz.
 
Balık (09.12.2021)
Partneriniz sosyal arkadaşlarınızdan bazı kişilerle görüşmenizi istemiyor olabilir. Arkadaş çevrenizin kısıtlanması duygusallığınızı artıracaktır. Bu yüzden partnerinizi suçlayabilir ve ilişkinizi gözden geçirmeyi bile düşünebilirsiniz.
 
Başak (09.12.2021)
Yaşam enerjiniz düşüyor. Mutlu olacak sebep arıyorsunuz fakat bulamıyorsunuz. Bakış açınızı değiştirmelisiniz. Böylece kendinizi yenilemek için bir sebep yaratmış olursunuz. Göreceksiniz ki bu sebep size oldukça iyi gelecek.
 
Boğa (09.12.2021)
Taşınıyorsunuz. Ani gelişen yer değişimi sizleri zor durumda bırakabilir. Bu konu stres seviyenizin yükselmesine sebep olurken sizi yönetimsel olarak da zorlayabilir. Finansal olarak zor zamanlardan geçebilirsiniz.
 
İkizler (09.12.2021)
Maddi kayıp yaşamaktan şans eseri kurtuluyorsunuz. Hızlı karar almak isterken tanımadığınız kişiler ile yaşadığınız iletişim finansal olarak sizleri sıkıştırabilirdi. Ama ne şanslısınız ki kararsız ve hızlı değişimlere gebe olan ruhunuz bu sefer sizi kurtaran yönünüz oluyor.
 
Koç (09.12.2021)
Kariyer hayatınızda köklü değişime gidiyorsunuz. Yön değişikliğiniz hayatınızın da yönünü değiştirecektir. Böylece yeni başlangıçlar sizi heyecanlandırıp, farklı yolculuklar ve deneyimler için sabırsız kılabilir.
 
Kova (09.12.2021)
Geçmiş bir konu yeniden gündeme gelebilir. Alacaklarınız için geri dönüşü kabul ediyorsunuz. Bu şekilde gelen paraları biriktirerek beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkan borcu kapatabilir ve eski rahatınıza kavuşabilirsiniz.
 
Oğlak (09.12.2021)
Evliliğinizde son noktaya geldiniz. Hukuki süreci başlatma kararı alıyorsunuz. Bu aralar hukuksal yoğunluğunuz olabilir ve stresiniz sizi oldukça gergin ve öfkeli biri haline getirebilir. Lütfen yaşadığınız içsel gerginliği çevrenizden çıkarmayın.
 
Terazi (09.12.2021)
Ailenizle taşınma konusunda tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin düşüncelerinizi önemsememeleri gerginliğinizi artırıyor. Ama bu konuyu problem haline getirmemeli olayı nasıl lehinize dönüştürebilirsiniz ona odaklanmalısınız.
 
Yay (09.12.2021)
Yaşadığınız maddi kayıplarınızı telafi etmek için kendinize kısıtlama getiriyorsunuz. Böylece kısa sürede kendinizi toparlamayı planlıyorsunuz. Yaptığınız plan gerçekten işe yarayabilir ve kısa sürede borçlarınızı hafifletebilirsiniz.
 
Yengeç (09.12.2021)
Geçmiş partnerinizi özlüyorsunuz. Yeniden başlamak için adım atacaksınız. Bu konuda karşı taraftan da bir adım gelebilir. Konuşarak geçmiş meseleleri sonlandırabilir, duyguların gidişatına göre yönünüzü şekillendirebilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı