Astroloji

 

 

 
Akrep (18.04.2019)
Başak burcunda hareketine devam eden Ay, günün ilk saatlerinde Venüs ve Jüpiter ile zorlu açılarda bulunacak. Şansa ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz işleriniz varsa bugün zorlanabilirsiniz. 09:00-14:21 aralığında boşlukta kalan Ay, bu saatin devamında Terazi burcuna geçiyor. Ay’ın ilk kontakları Kiron ve Merkür olduğundan özellikle kronik rahatsızlığınız varsa akşam saatlerinde dikkatli olmalısınız. Merkür Koç burcuna giriş yapıyor. 15 Mayıs’a kadar işinizle alakalı bir haber alabilirsiniz. Tahlil veya test sonucu da bu dönem elinize ulaşabilir.
 
Aslan (18.04.2019)
Ay günün başında Başak burcunda hareketini sürdürüyor. Ay’ın önce Jüpiter sonra Venüs ile kurduğu sert etkiler sebebiyle maddi konularınızda dikkatli olmanız gereken bir sabahta olabilirsiniz. Günün devamında Ay 09:00-14:21 boşlukta olacak. 14:21’de ise Terazi burcuna ilerleyen Ay, Merkür ve Kiron ile yaptığı açılarıyla sarf ettiğiniz kelimelerin bugün karşı tarafı kırabileceğini gösteriyor. İletişim kurarken daha sakin olmaya çalışın. Merkür bugün Koç burcuna geçiyor. 15 Mayıs’a kadar beklediğiniz pozitif haberleri alabilirsiniz. Yeni ilgi alanlarına merak salabilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konuları araştırabilir, eğitimlere de başlayabilirsiniz.
 
Balık (18.04.2019)
Bugüne başladığınızda Ay Başak burcunda hareketini devam ettiriyor. Ay sırasıyla Jüpiter ve Venüs ile sert görünümler kuruyor. Hem kendiniz hem partneriniz bugün gergin olabilir. Görünüşünüzde değişiklikler yapmak için pek ideal olmayabilir. 09:00-14:21 arası Ay boşlukta olacak. 14:21’de Terazi burcuna geçmesiyle maddi konularınız öne çıkabilir. Ay’ın Kiron ve Merkür ile olan bağlantıları kredileriniz, ödemeleriniz ile ilgili bir durumu gündeme getirebilir. Merkür Koç burcuna bugün giriş yapıyor olacak. 15 Mayıs’a kadar uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa hesabınıza yatabilir. Yeni yatırımlarla ilgili de gelişmeler olabilir.
 
Başak (18.04.2019)
Güne başlarken Ay sizlerin burcunda ilerliyor. Bu hareketini sürdürürken Jüpiter ve Venüs ile oluşturduğu zorlu açılar partnerinizle ilgili sorunlar yaşatabilir. Unutmayın hep kendinizden bir şeyleri bu ilişkiye verdikçe daha fazla mutsuz olacaksınızdır. Saat 09:00-14:21 aralığında Ay boşlukta olacak. 14:21 itibariyle hareketine Terazi burcunda devam eden Ay, finansal konularınızda Kiron ve Merkür’ün etkisiyle problemler çıkarabilir. Yöneticiniz Merkür bugün Koç burcuna geçiyor. 15 Mayıs’a kadar eşinizin geliriyle ilgili bir artış olduğuna dair haber alabilirsiniz. Sizin de kredi başvurunuz varsa onaylandığını öğrenebilirsiniz.
 
Boğa (18.04.2019)
Ay’ın Başak burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Ay’ın Jüpiter’le ve Venüs’le kurduğu kontaklar sonucu aşk hayatınızla ve çocuğunuzla ilgili konularda sert etkiler altında olabilirsiniz. 09:00-14:21 arası Ay boşlukta olacak. Sonrasında Ay Terazi burcuna geçiyor. Ay-Kiron arasındaki karşıtlıkla günün devamında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Merkür bugün Koç burcuna geçiyor. 15 Mayıs’a kadar geçmişteki birinden tekrardan haber alabilirsiniz. Meditasyon, yoga gibi aktivitelere başlayabilirsiniz. Duygusal olarak arınmaya ihtiyaç duyduğunuz bir dönemde olabilirsiniz.
 
İkizler (18.04.2019)
Güne başlarken Ay Başak burcunda ilerliyor. Ay-Jüpiter ve Ay-Venüs sert etkileriyle bugün ailenizle ilgili konularda aksilikler yaşayabilirsiniz. Evinizde de vaktinizi alan işler çıkabilir. 09:00-14:21 aralığında Ay boşluğa giriyor. 14:21’de ise Terazi burcuna geçen Ay, günün devamında Kiron ve Merkür ile kurduğu kontaklar sonucu aşk hayatınızla ve çocuğunuzla ilgili sorunlar meydana getirebilir. Ayrıca bugün Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. 15 Mayıs’a kadar sosyal yardım kuruluşlarında ihtiyacı olan insanların sesi olabilirsiniz. Dostlarınızla iletişiminiz arttığı daha enerjik bir ruh halinde olacaksınız. Bulunduğunuz yerde insanlar sizden bahsediyor olacaktır.
 
Koç (18.04.2019)
Günün başlangıcında Ay Başak burcunda hareket ediyor. Jüpiter ve Venüs ile kurduğu sert açılar sebebiyle gergin bir sabaha uyanabilirsiniz. Devamında saat 09:00-14:21 arası Ay boşluğa giriyor olacak. 14:21 itibariyle Terazi burcuna geçen Ay’ın Merkür ve Kiron ile kurduğu kontaklar ilişki hayatınızda duygusal olarak yaralayıcı durumlara açık olduğunuzu gösteriyor. Bugün Merkür Koç burcuna geçiyor. 15 Mayıs’a kadar hareketli günler sizi bekliyor. Çevrenizde insanlar size fikir danışabilir. Konuştuklarınız insanlara yol gösterici olabilir. Beklediğiniz güzel haberleri alabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Farkındalığınızın artacağı bir dönemde olacaksınız.
 
Kova (18.04.2019)
Günün ilk kısmında Ay Başak burcunda ilerliyor. Jüpiter ve Venüs ile kontaklar kurması borçlarınız konusunda fazla açılmamız gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. 09:00-14:21 arası Ay boşlukta olacağından finansal işlemlerinizi bu zaman aralığı haricinde yapmanız iyi olacaktır. 14:21 olduğunda Ay Terazi burcuna geçiyor. Kiron ve Merkür ile etkileşim kurması eğitim hayatınızda ve yolculuklarınızda stresli zamanlara neden olabilir. Merkür bugün Koç burcuna geçiyor. 15 Mayıs’a kadar kardeşinizle ilgili bir konuda haber alabilirsiniz. Başvuru yaptığınız bir okul ya da kurs varsa bunun haberi bu dönem gelebilir. İletişim trafiğiniz yoğun olacak. Herkes sizden bir şeyler isteyebilir.
 
Oğlak (18.04.2019)
Bugünün ilk ışıklarında Ay Başak burcundaki hareketine devam ediyor. Ay’ın Jüpiter devamında Venüs ile kurduğu gergin açılar bugün olaylara daha karamsar bakmanıza neden olabilir. Bu sebeple enerjinizi yok yere düşürebilirsiniz. Ay devamında 09:00-14:21 arası boşlukta ilerleyecek. 14:21’de Terazi burcuna geçen Ay, Kiron ve Merkür ile karşıtlığını kesinleştirdiğinde kariyer hayatınızda stresli zamanlar geçirmenize yol açabilir. Bugün itibariyle Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor olacak. 15 Mayıs’a kadar ailecek sizi ilgilendiren bir konu hakkında haber alabilirsiniz.
 
Terazi (18.04.2019)
Bugünün ilk saatlerinde Ay Başak burcunda seyrine devam ediyor. Erken saatlerde Jüpiter ve Venüs ile Ay’ın sert açıları sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemde olduğunuzu gösteriyor. Ay saat 09:00-14:21 arası boşlukta kalacak. Bu zaman sonrasında Ay Terazi burcuna giriş yapıyor. Kiron ve Merkür etkileşimi sebebiyle ikili ilişkilerinizde zaman zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. Merkür Koç burcuna giriş yapıyor. 15 Mayıs’a kadar partnerinizle ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir haber gelebilir. İlişkinizde meraklı tavırlar göstermeye açık olabilirsiniz.
 
Yay (18.04.2019)
Bugün Ay Terazi burcunda hareket ediyor. Şansınızın açıldığı bir gün içerisinde olacaksınız. Bulunduğunuz çevrede diğer insanlardan sıyrılacağınız, takdir edileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir bakmışsınız ki insanlar sizden bahsediyor. Emeklerinizin karşılığını görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla da vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Sosyal yönünüz bugün çok aktif olacak. Enerjinizin bitmeyeceği bugün içerisinde vaktinizi dışarıda harcamak isteyebilirsiniz.
 
Yengeç (18.04.2019)
Ay günün başında Başak burcunda ilerliyor. Jüpiter ve Venüs ile kurduğu etkileşimler sebebiyle eğitim hayatınızda zorlu bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlarla aynı fikir üzerinde de anlaşmakta zorlanabilirsiniz. 09:00-14:21 arası Ay boşlukta ilerleyecek. 14:21 itibariyle de Terazi burcuna geçiyor olan Ay, Kiron ve devamında Merkür karşıtlıkları sebebiyle aile içerisinde stresli zamanlara neden olabilir. Bugünün diğer bir olayı ise Merkür’ün Koç burcuna geçiyor olması. 15 Mayıs’a kadar kariyerinizi ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Geleceğinize dair planlarınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı