Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 11:18 Bu haber 675 kez okundu
 
21 BİN MERKEZEFENDİLİ TARİH İLE BULUŞTU
Merkezefendi Belediyesi tarafından 2015 yılında başlatılan ‘Bursa-Çanakkale Tarihe Yolculuk’ gezilerine toplam 21 bin kişi katıldı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
21 BİN MERKEZEFENDİLİ TARİH İLE BULUŞTU

Merkezefendi Belediyesi tarafından 45 yaş ve üzeri vatandaşların faydalanabildiği projede 2018 yılının sonbahar etabı sona erdi. ‘Bursa-Çanakkale Tarihe Yolculuk’ projesi kapsamında 21 bin Merkezefendili vatandaş geziye katıldı. 2018 yılının ilkbahar ve sonbahar turlarında toplam 30 kafile yola çıktı. Tarihe yolculuk gezilerinin tüm turlarında olduğu gibi son turda da Merkezefendilileri, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu uğurladı.

‘Bursa-Çanakkale Tarihe Yolculuk’ gezilerinin 2019 yılında da devam edeceğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu “ Merkezefendi Belediyesi olarak 21 bin vatandaşımızı vizyon projelerimizden olan Bursa ve Çanakkale’ye gönderdik. Salı ve Cumartesi olmak üzere haftada iki sefer uğurladığımız vatandaşlarımız Osmanlı Devletinin Başkenti olan Bursa’yı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı yer olan Çanakkale’yi gezme imkânı buldular ‘Bursa-Çanakkale Tarihe Yolculuk’ gezimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: 21, BİN, MERKEZEFENDİLİ, TARİH, İLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı