Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 09:02 Bu haber 1822 kez okundu
 
ABALI DENİZLİSPOR FUTBOL OKULLARI'NDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR
Abalı Denizlispor Futbol Okulları’nda kayıtlar tüm hızıyla devam ediyor.
SPOR Haberi
ABALI DENİZLİSPOR FUTBOL OKULLARI'NDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Son dönemde altyapıdan yetişen oyuncuları ile önemli başarılar kazanan Abalı Denizlispor, 2006 - 2013 doğumlu geleceğin yıldız oyuncularını aramaya devam ediyor.

Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Uğur Çoşkun, Altyapı Futbol Okulu kayıtlarının 12 ay boyunca devam ettiğini belirterek, öğrencilere futbolun temel altyapısının yanı sıra Abalı Denizlispor sevgisinin aşılanacağını söyledi.

Abalı Denizlispor’un altyapıdan yetişecek genç oyunculara ihtiyacının olduğunu belirten Çoşkun, “Bu sene yakaladığımız başarının önemli mimarları altyapıdan çıkan oyuncularımız Alperen Babacan, Recep Niyaz gibi evlatlarımız oldu. Kadromuzda altyapıdan çıkan birçok oyuncumuz var. Bu bağlamda biz de altyapının önemini biliyor ve gereken değeri gösteriyoruz. Çocuklarımızın Altyapı Futbol Okullarımıza gelmesini ve yeteneklerini keşfetmelerini istiyoruz” diye konuştu.

2006-2013 doğumlu yıldız adayları Denizlispor Doğan Demircioğlu Altyapı Tesisleri’ne gelerek kayıt bürosundan futbol okullarına kayıt olabiliyor. Cumartesi ve Pazar günleri uzman antrenörler eşliğinde gerçekleşen antrenmanlar ve kayıt işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi 0545 669 1966 no’lu telefondan öğrenilebilecek.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ABALI, DENİZLİSPOR, FUTBOL, OKULLARI'NDA, KAYITLAR, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı