Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 06:26 Bu haber 2062 kez okundu
 
AÇIK HAVA SİNEMA GECELERİ’NE YOĞUN İLGİ
Merkezefendi Belediyesi’nin sinemaseverlere yaz akşamlarında film keyfi yaşatacağı ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği ilk olarak Sümer Mahallesi’nde başladı.
KÜLTÜR SANAT Haberi
AÇIK HAVA SİNEMA GECELERİ’NE YOĞUN İLGİ

Merkezefendililer, beyaz perdenin kurulduğu Sümer Park Alışveriş Merkezi’nin açık otoparkını hınca hınç doldurdu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyemizin ‘Açık Hava Sinema Etkinlikleri’ Sümer Mahallemizde başladı. Bu etkinliklerimizin devamını diğer mahallelerimizde de yapacağız. Bizler bu geleneği, çocuklarınızla birlikte tekrar yaşamanızı istedik. Muratdede Mahallemizde de çocuk oyunları etkinliğimiz var. Çocuklarımızı ben oraya davet ediyorum. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Güzel bir film izleyeceğiz, hepinize iyi seyirler diliyorum” dedi.

Başkan Doğan’ın konuşmasının ardından, yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı, başrollerinde İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Emre Kınay gibi isimlerin rol aldığı ‘Yol Arkadaşım’ filmi beyaz perdeye yansıtıldı. Film sonunda sinemaseverler, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a teşekkür ettiler.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: AÇIK, HAVA, SİNEMA, GECELERİ’NE, YOĞUN, İLGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı