Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 13:34 Bu haber 2186 kez okundu
 
Acıpayam İlçemizde Deprem Çalışmaları Değerlendirildi
İlimizde 20.03.2019 tarihinde merkez üssü Acıpayam İlçesi, büyüklüğü 5.5 Mw, derinliği 10,76 km olan depremin ardından bu günekadar gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirmek amacıyla Valimiz Hasan Karahan’ın başkanlığında Acıpayam ilçemizde toplantı gerçekleştirildi.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Acıpayam İlçemizde Deprem Çalışmaları Değerlendirildi

Acıpayam kaymakamlığında gerçekleştirilen toplantıya; Valimiz Hasan Karahan, Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Çevre Şehircilik İl Müdürü Fikret Büyüksoy, AFAD İl Müdürü Ali Etiz katıldı.

 

25 Eylül-23 Kasım tarihleri arasında başlatılan hak sahipliği sürecinde  toplamda 275 depremzedenin başvuruda bulunması üzerine başvurular hakkında bilgi alan Valimiz Hasan Karahan; yapımı hızlandırılan ve bir bölümü depremzede vatandaşlarımıza tahsis edilecek olan TOKİ inşaatında incelemelerde bulunarak örnek daireyi gezdi.

 

Depremde en çok hasarın oluştuğu Mahallelerden biri olan Karahöyük Mahallesine geçen Valimiz Hasan Karahan depremzede vatandaşlarla bir araya gelerek, istek, önerilerini dinledi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Acıpayam, İlçemizde, Deprem, Çalışmaları, Değerlendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı