Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 05:46 Bu haber 848 kez okundu
 
AGD GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi mevcut ilçe Başkanlarıyla bir araya gelerek, Dernek Merkezinde Bölge Başkanı Said Çelebi’nin katılımıyla toplantı gerçekleştirdi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
AGD GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan toplantı AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk’ün selamlama konuşması ile sürdü

Öztürk konuşmasında toplantıya katılan tüm AGD ilçe Başkanlarına  teşekkür ederek, AGD olarak yapılan çalışmaların, geleceğin inşası olan gençlerin ahlaklı, imanlı, inançlı, şuurlu, bilgili ve donanımlı bir şekilde yetişmesi, yeryüzünde adaletin  ve hakkın hakimiyeti için olduğunu ifade etti. Bu bağlamda gece gündüz çalıştıklarını belirtti. 

AGD uyarıcı ve ıslah edicidir

AGD Bölge Başkanı Said Çelebi ise konuşmasında, AGD’nin karanlığa küfretmek yerine bir mum yakmak için gece gündüz çalıştığını ifade etti. “AGD, ifsatla mücadelede öncü, uyarıcı ve ıslah edicidir. AGD her türlü tahribata karşı gençliğin oksijen çadırıdır. Bütün kardeşlerimize ulaşarak, onları Anadolu Gençliğin oksijen çadırında toplamalıyız.

MÜSLÜMAN YAŞADIĞI ÇAĞDAN VE YAŞADIĞI TOPLUMDAN SORUMLU İNSANDIR

 Müslüman yaşadığı çağdan ve yaşadığı toplumdan sorumlu insandır. Bizlerde ilçelerimizdeki kardeşlerimizden sorumluyuz. İlçe Başkanlarımız yerleşim birimleri hangi inançtan ve düşünceden olursa olsun tüm insanlarından sorumlu olduklarının idrakiyle çalışmalarını sürdürmeleri gerekir. Şeklinde konuştu. İçinde bulunduğumuz Aralık ayı içerisinde Peygamber Efendimizin izinde bir gençlik için Siyer-i Nebi yarışmasının icra edileceğini, Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u vefat yıl dönümlerinde anacaklarını, Mekke’nin Fethi programını ve Din-i Mübin ayaklar altına alınmasın diye bedenlerini siper eden sarıkamış şehitlerine karşı sorumluluklarını çeşitli programlarla yerine getireceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: AGD, GECE, GÜNDÜZ, DEMEDEN, ÇALIŞMALARINI, SÜRDÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı