Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 20:17 Bu haber 152 kez okundu
 
AK Parti Kütahya milletvekili adayları Dumlupınar'da
GÜNDEM Haberi
AK Parti Kütahya milletvekili adayları Dumlupınar'da

KÜTAHYA (AA) - AK Parti Kütahya milletvekili adayları, Dumlupınar ilçesindeki şehitliği ziyaret ederek seçim çalışmalarını başlattı.

AK Parti Kütahya milletvekili ve adayları Ahmet Tan ve İshak Gazel ile milletvekili adayları Ceyda Çetin Erenler, Mustafa Özbey ve Mehmet Kaymaz, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve diğer parti yöneticileriyle Dumlupınar Şehitliği'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Çetinbaş, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, 24 Haziran'da yapılan seçimlerin önemli olduğunu, milletin tercihini Türkiye'nin istikrarından yana kullanacaklarına inandığını söyledi.

Yapılacak seçimin milletin kaderini belirleyecek önemde olduğunu ifade eden Çetinbaş, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin zor bir coğrafyada. Bugün Türkiye'de adeta bir Kurtuluş Savaşı var. Yanı başımızda Suriye'de yaşananlar ülkemizi yakından ilgilendiriyor. Böylesine zor bir coğrafyada AK Parti, Türkiye'nin istikrarının güvencesi, istikrarının sigortasıdır. Ülkemize yönelik yapılmaya çalışılan gerek ekonomik operasyonları, gerekse siyasi operasyonları milletimiz doğru okumalıdır."

AK Parti Dumlupınar İlçe Başkanı Murat Arıburnu da seçim çalışmaları startının Dumlupınar'dan verilmesinin çok anlamlı olduğunu dile getirdi.

Çetinbaş ve adaylar, Dumlupınar'ın ardından Altıntaş, Aslanapa ve Çavdarhisar ilçelerini ziyaret etti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: AK, Parti, Kütahya, milletvekili, adayları, Dumlupınar'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı