Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 18:15 Bu haber 8044 kez okundu
 
AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur:
- "Birileri bu ülkeyi karanlığa, 28 Şubat günlerine mahkum etmek istiyor. İnşallah onlara en güzel cevabı 24 Haziran’da vereceğiz"
SİYASET Haberi
AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur:

MANİSA (AA) - AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, "Birileri bu ülkeyi karanlığa, 28 Şubat günlerine mahkum etmek istiyor. İnşallah onlara en güzel cevabı 24 Haziran’da vereceğiz." dedi.

Yunusemre ilçesinde Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen tarafından düzenlenen iftar programına katılan Baybatur, burada yaptığı konuşmada, AK Parti olarak Türkiye'nin daha iyi seviyelere yükselmesi için çalıştıklarını söyledi.

Türkiye’nin eğitimde, sağlıkta, insan haklarında, temel hak ve özgürlükler noktasında geldiği noktanın geçmişe nazaran çok daha yüksekte olduğuna işaret eden Baybatur, "Birileri bu ülkeyi karanlığa, 28 Şubat günlerine mahkum etmek istiyor. İnşallah onlara en güzel cevabı 24 Haziran’da vereceğiz." diye konuştu.

Baybatur, Türkiye'nin 24 Haziran'dan sonra karanlıktan aydınlığa çıkmış, dünyaya hükmeden, mazlumlara umut olmuş bir ülke olarak yoluna devam edeceğini vurguladı.


Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: AK, Parti, Manisa, Milletvekili, Murat, Baybatur:,
Yorumlar
Haber Yazılımı