Haber Detayı
26 Ekim 2018 - Cuma 10:47 Bu haber 924 kez okundu
 
AKGÜN'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Cumhuriyetimizin 95’inci yıl dönümü nedeni ile ilgili olarak İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün bir mesaj yayınladı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
AKGÜN'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Cumhuriyetin 95. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün,’’Cumhuriyetimize sahip çıkan yüce Türk milleti; tüm değerleri ile kendi kaderini tayin etme ve bağımsızlık hakkından asla vazgeçmeyeceğini ve bu idealde ilerleyeceğini, geçmişte olduğu gibi bu gün de  dünyaya bunu gösterecektir.’’ Dedi

Hasan Akgün mesajında; Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen, üstün gayret ve fedakârlıklarla dolu Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. Bu önemli günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve gözlerini kırpmadan kendilerini vatan için feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum.   Atatürk'ün önderliğinde büyük Türk Milleti'nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: AKGÜN'DEN, 29, EKİM, CUMHURİYET, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı