Haber Detayı
01 Aralık 2017 - Cuma 09:56 Bu haber 894 kez okundu
 
Alibaba.com: İHRACATTA E-DÖNÜŞÜM 2.Bilgilendirme Toplantısında E-ticaret Denizlili ihracatçılara anlatıldı
T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin himayelerinde başlatılan e-ticaret projesi kapsamında, KOBİ’leri ve geleneksel ihracattan e-ihracata dönüşümü desteklemeye yönelik olarak, Alibaba.com e-ticaret portalının Türkiye’deki iş ortağı E-GLOBER işbirliğiyle, Türkiye genelinde düzenlenen “Alibaba.com: İhracatta E-Dönüşüm” Denizli toplantısının 2.si 29 Kasım 2017 Çarşamba günü DENİB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi
Alibaba.com: İHRACATTA E-DÖNÜŞÜM 2.Bilgilendirme Toplantısında E-ticaret Denizlili ihracatçılara anlatıldı

Toplantı Alibaba.com e-ticaret portalının Türkiye’deki iş ortağı E-GLOBER Saha Satış Yöneticisi Uğur KARAHAN tarafından, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin himayelerinde başlatılan E-ticaret projesiyle, KOBİ’leri ve geleneksel ihracattan e-ihracata dönüşümünün desteklendiği hususlarında bilgilerin yanında, Alibaba.com ‘un avantajları: Denizli Sektör Verileri, eğitim ve hizmetler, Türkiye ve diğer ülkelerde E-Ticaret teşvik süreci ve işleyişi hakkında sunum yaparak, katılımcılara bilgi sunulmuştur. Bilgilendirmelerin ardından, katılımcıların soruları cevaplandırılmıştır.

Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlik, firma sahipleri, üst düzey yöneticileri, satış-pazarlama ile ihracat departmanın da görev yapan kişilerin katılımıyla gerçekleşmiştir.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Alibaba.com:, İHRACATTA, E-DÖNÜŞÜM, 2.Bilgilendirme, Toplantısında, E-ticaret, Denizlili, ihracatçılara, anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı