Haber Detayı
09 Kasım 2019 - Cumartesi 07:07 Bu haber 1631 kez okundu
 
ARAMIZDAN AYRILIŞININ 81. YILINDA SAYGI, GURUR VE ÖZLEMLE ANIYORUZ
Denizli Barosu Başkanı Avukat Müjdat İlhan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
ARAMIZDAN AYRILIŞININ 81. YILINDA SAYGI, GURUR VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin zor koşullarında ulusumuzun onurunu ve haysiyetini koruyarak, dünya tarihine adını altın harflerle yazdırmış, tarihin akışını değiştirerek yaşadığı çağa damgasını vurmuş, büyük bir lider; başarıları ile tüm insanlığın saygısını kazanmış büyük bir devlet adamı, Aydınlık Türkiye’nin sembolüdür. Böyle bir lidere sahip olmakla duyduğumuz gurur hiçbir şey ile ölçülemez.

Ulusça şükran ve minnet borçlu olduğumuz büyük önderin "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözüyle vurguladığı gibi; kurduğu Cumhuriyetimizi sonsuza dek yaşatacak, bıraktığı emanete sahip çıkarak değerlerini, birlik ve beraberliğimizi her koşulda koruyacağız.  

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ilke ve devrimlerinin izinde, fikirlerini yaşatarak ışığıyla yolunda yürümeye devam edeceğiz!

Aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı, gurur ve özlemle anıyoruz.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ARAMIZDAN, AYRILIŞININ, 81., YILINDA, SAYGI,, GURUR, VE, ÖZLEMLE, ANIYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı