Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 13:06 Bu haber 1211 kez okundu
 
Arslan’ın Kahve Programları Miting Havasında
Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan yerel seçimlere kısa bir süre kala ziyaretlerine devam ediyor. Akpınar Mahallesinde düzenlenen kahve ziyaretine çok sayıda vatandaş katıldı.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Arslan’ın Kahve Programları Miting Havasında

Kahve ziyareti  Ziyaret küçük bir mitinge dönüştü.Başkan Arslan 5 yıl boyunca Çameli Akpınar Mahallesine yaptığı hizmetlerden ve gelecek dönemde yağacağı projelerden bahsetti.

Daha Güzel Hizmetlere Devam

Cumhur İttifakı ülkemizde gerçekten çok önemli hizmetlere imza atacak. Biz bu birliktelik ile 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize umutla bakıyoruz. Ben diyorum ki; istikrarımız sürsün. Birliğimiz pekişsin, ilçemiz büyümeye devam etsin. Cumhur İttifakı’na sahip çıkalım ki, daha güzel hizmetlere devam edelim.”

Gönüller İnşa Edeceğiz

Akpınar Mahallesinde bu yatırımlar siz kıymetli hemşerilerimiz sayesinde hayata geçti. Buradaki tüm hizmetlerde sizlerin emeği ve gayreti var. Önümüzdeki dönem de yine birlikte hareket ederek Çameli’mizi bir adım daha ileriye götürülebilmek için çaba sabredeceğiz eksiklerimizi sizlerin talep ve önerileri doğrultusunda tamamlayıp gönüller inşa etmeye devam edeceğiz 

Küçük bir miting havasında geçen ziyarete Çameli  Ak Parti ilçe Başkanı Tanju Gököz.Mhp ilçe Başkanı Murat Genç   Ak parti teşkilatı Teşkilatı  Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyeleri ve 2009.2014 yılları arasiñda İl Genel Meclis üyesi Recep Gencer   eşlik etti

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Arslan’ın, Kahve, Programları, Miting, Havasında,
Yorumlar
Haber Yazılımı