Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 10:53 Bu haber 1860 kez okundu
 
AYSİAD Başkanından Barış Pınarı Harekatı Mesajı
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölünmez bütünlüğünü korumak, Suriye’de Fırat’ın doğusunda güvenli bölge oluşturmak için başlatılan operasyonda içlerindeki bayrak ve vatan sevgisinin büyüklüğü, iman dolu göğüsleriyle terör örgütlerinin yuvası haline gelmiş bölgeleri bu hainlerden temizlemek, sivil halka ve bölgede yaşayanlara huzur getirmek amacıyla başlatılan bu operasyonlarda Mehmetçiğimiz en küçük ayrıntıyı bile düşünerek hareket ediyor barışı ve huzuru mevcut bölgeye getiriyor.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
AYSİAD Başkanından Barış Pınarı Harekatı Mesajı

Türk milleti her zaman ordusunun arkasında olmuş ve yüzyıllar boyuda bunu defalarca ispatlamıştır. Türk milleti kimsenin  boyundurluğu altına girmemiş, girmediği gibi yüzyıllar boyu mazlumun, ezilenin yanında olmuştur.  Galiçya’ da, Bosna’da  her yerde bunu defalarca göstermiştir. Çünkü Türk milleti BEKLENENDİR. Türk milleti doğduğu günden itibaren vatan ve bayrak sevgisi içinde  yaşamış ve ölmüştür. Savaşlar şehitlik mertebesinin askerimize verdiği huzurla kazanılmıştır .Türk milleti mevzu vatansa kimseye ihtiyaç duymaz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur” sözü her şeyi anlatmaktadır. Görüyoruz ki yine ordumuzun arkasında Türk milleti var ve var olmaya devam edecektir.

  Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçiğimize başarılar diliyorum. Askerlerimizin  çocuklarına, eşlerine, ailelerinin yanına sağ salim dönmelerini için dualarımızı ediyoruz. Allah Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Ne Mutlu Türküm diyene..

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: AYSİAD, Başkanından, Barış, Pınarı, Harekatı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı