Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 13:09 Bu haber 3303 kez okundu
 
BAŞER, CHP'Lİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ'NE ELEŞTİRİLERDE BULUNDU
AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti döneminde Merkezefendi ’de harfi harfine yerine getirilen çalışmaların CHP döneminde sekteye uğradığını belirterek eleştirilerde bulundu.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
BAŞER, CHP'Lİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ'NE ELEŞTİRİLERDE BULUNDU

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, konuyla ilgili açıklamalarda bulunarak, CHP’li Merkezefendi Belediyesi’ne eleştirilerini sıraladı. Başer, AK Parti döneminde düzenli olarak yapılan moloz toplama, çöp toplama, ilaçlama gibi rutin çalışmaların ve hizmetlerin, CHP döneminde sekteye uğradığını ve Merkezefendililerin hizmetlerden yoksun bırakıldığını söyledi. Başer aynı zamanda Merkezefendililerin durumdan şikâyetçi olduğunu aktardı. Başer, “Geçtiğimiz son bir ay içerisinde Merkezefendili hemşehrilerimizden teşkilatımıza iletilen şikâyetler aldı başını gidiyor. Belediyenin asli görevlerinden biri olan çöp temizliği, ilaçlama hizmetlerinin büyük bir aksaklığa uğradığını görüyoruz” dedi. 

Başer açıklamalarında, “Sanki büyük hizmetler gözüyle bakıp şikâyetler üzerine temizlenen sokaklar, ilaçlanan caddeler hakkında ‘Sıcakların artmasıyla beraber ilaçlama çalışmalarımız yoğun bir şekilde, ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.’ diye kamuoyunda algı yaratılmaya çalışılıyor. CHP Merkezefendi Belediyesinde hizmet olarak sunulan moloz toplamak, çöp toplamak, ilaçlama hizmetleri önceki dönem AK Parti Merkezefendi Belediyesinin rutin işlemleriydi AK Parti Merkezefendi Belediyesi’nde ‘Proje’ demek ‘hizmet’ demek rutin görevler harici projeler demekti.  ‘Vizyon Proje’ çatısı altında toplanan projelerdi. Vizyon Proje demek ‘Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi demek, proje demek Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu demek, proje demek Ornaz Vadisi, Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Merkez Kütüphane ve bunun gibi niceleri demektir. ” diye konuştu. 

Hâlihazırdaki Hizmetlere ne oldu?

AK Parti döneminde Merkezefendi Belediyemizin  ‘Yüzme Öğreniyoruz, Birlikte Eğleniyoruz’ sloganıyla başlatılan proje ile her yıl binlerce çocuk yüzme öğreniyordu. Şimdi yok.  Hemşerilerimizden bu hizmetlerden mahrum bırakılıyor” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: BAŞER,, CHP'Lİ, MERKEZEFENDİ, BELEDİYESİ'NE, ELEŞTİRİLERDE, BULUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı