Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 10:01 Bu haber 1390 kez okundu
 
Başer; “Her İnsan Bir Engelli Adayıdır”
AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer 3 Aralık Dünya Engeliler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Başer; “Her İnsan Bir Engelli Adayıdır”

Başkan Başer mesajında; Engelli vatandaşların ekonomik, siyasal, sosyal, kültürel ve toplumsal hayata onurlu ve etkin bir şekilde katılmalarının en doğal hakları olduğunu ifade eden Başkan Başer, “Engellilerimizin yaşadıkları sorunlar hepimizin ortak sorunudur ve Her insan, bir engeIIi adayıdır.

Engelli vatandaşlarımızın toplumsal hayata katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, kaliteli hayat sürebilmelerini sağlamak, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur. Engelli kardeşlerimizin sosyal hayata katılmasındaki engelleri ortadan kaldırmaya ve tüm imkanlardan eşit olarak yararlanmalarına yönelik çalışmalarımız AK Parti iktidarının ilk günlerinden bu yana devam etmektedir. Bu vesile ile tüm engelli vatandaşlarımıza; sağlıklı, mutlu ve yaşanabilir bir dünya diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Ak Parti olarak hizmetleri, engelli vatandaşların da kolayca istifade edebileceği şekilde planladıklarını kaydeden Başer, “Yaptığımız saha çalışmalarında birinci önceliğimiz dezavantajlı grupların rahatlığını sağlamaktır. Kaldırım, yol, piknik alanı gibi yerlerdeki çalışmalarda yerel yöneticilerimiz bu standartlara çok büyük önem vermektedir.dedi

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başer;, “Her, İnsan, Bir, Engelli, Adayıdır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı