Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 11:19 Bu haber 2247 kez okundu
 
Başkan Arslan bayram boyunca vatandaşlarla iç içe oldu
Göreve başladığı günden bu yana halkla daima iç içe olan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, bayram tatilini ilçede geçiren vatandaşlarla bir arada geçirdi.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Başkan Arslan bayram boyunca vatandaşlarla iç içe oldu

Kurban Bayramı coşkusunu ve sevincini paylaşan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ziyaretlerin ilk durağını Çameli Emniyet Amirliği, Çameli Jandarma Komutanlığı ve Çameli Devlet Hastanesi'ni ziyaret edip orada kalan vatandaşların kurban bayramını kutladı.

Başkan vatandaşlarla iç içe bayram geçirdi

Bayramların, milli ve dini duyguların inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği günler olduğunu belirten Başkan Arslan  ''Bu Kurban Bayramını da vatandaşlarımızla birlikte geçirdik. Onlarla bayramlaştık, sohbet ettik. Büyüklerimizin ellerinden öptük. Hasta ziyaretleri gerçekleştirdik.'' şeklinde konuştu. Tüm mahalleleri dolaşan yapılan mevlid-düğün ve nikah merasimlerine katılan Başkan Arslan mahallelerde bulunan kıraathanelere girerek vatandaşlarla birlikte çay içti, esnaflar ile sohbet etti. Başkan Arslan büyüklerin de ellerini öptü. Başkan Arslan yapmış olduğu bayram ziyaretlerinde, sevgi ile daima Çameli’de çok çalışmaya devam ettiklerini ve edeceklerini belirtti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başkan, Arslan, bayram, boyunca, vatandaşlarla, iç, içe, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı