Haber Detayı
08 Mayıs 2021 - Cumartesi 12:34 Bu haber 1598 kez okundu
 
BAŞKAN ARSLAN'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, 09 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler günü nedeniyle mesaj yayımladı.
İLÇE HABERLERİ Haberi
BAŞKAN ARSLAN'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Başkan Arslan , annelerin sahip olunan en değerli hazineler olduğuna vurgu yaparak mesajında, “Tarifi imkansız bir sevginin ve şefkatin timsali olan, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkartmayan annelerimiz; bizleri dünyaya getiren, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz olan, tarifi imkansız değerlerimizdir. 

Peygamber Efendimizin ‘’Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır’’ hadis-i şerifiyle payelendirdiği, varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde bir kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en değerlisidir.

Annelerimizi daima mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, onlar için en büyük armağandır. Annelerimizin gülen yüzleri, bizler için de en değerli hazinedir. Annelerimizi, yılın sadece bir gününde değil her gününde hatırlamalı, hoş tutmalı, sevgi ve saygımızı daima göstermeliyiz.Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın, en masum ve temiz duyguların timsali, çocuğuna ilgisini, sevgisini, şefkatini ve kol kanat gerişini, doğumdan ölüme kadar geçen sürede karşılık beklemeden fedakarca sürdüren başta Çameli’li  annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: BAŞKAN, ARSLAN'DAN, ANNELER, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı