Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 06:02 Bu haber 958 kez okundu
 
Başkan ARSLAN’dan Çameli’ye Müjde var
Çameli ilçemizde yapılması planlanan 94 adet Konut 3 adet Dükkan ve 1 Adet Camii İnşaatı , Alt yapı ve çevre düzenleme projesinin ihalesi 25 Kasımda gerçekleşecek.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Başkan ARSLAN’dan Çameli’ye Müjde var

Çameli ilçe Merkezinde planlanan Toplu Konut İdaresi ( TOKİ ) 94 Adet Konut için geri sayım başladı. Hiç evi olmayan ve gerekli şartları taşıyan vatandaşlarımızın yararlanacağını belirten Başkan Arslan Göreve geldiğimiz günden itibaren İlçemizi yeni baştan inşaa ederek vatandaşlarımıza hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz Vermiş olduğumuz sözleri birer birer yerine getiriyoruz.

İhalesi gerçekleşecek olan Konut,Dükkanlar,Camii İnşaatı ve çevre düzenlemesi ve Alt Yapı Çalışmaları projeleri yaşanabilir bir Çameli inşaa ederek ilçemiz cazibe merkezi olacak. İhtiyacı olan ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmeyi ilerleyen günlerde sosyal medya adreslerimizde ve ayrıca; Belediyemizin web sitesi www.cameli.bel.tr adresine tıklayıp gerekli bilgi alabilirler.

Başkan Arslan İnşallah bu yıl içinde en kısa zamanda inşaatlara başlıyoruz Çameli’mize hayırlı olsun. Katkılarından ve emeklerinden dolayı Başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum,Denizli Milletvekillerimiz ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ederiz dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başkan, ARSLAN’dan, Çameli’ye, Müjde, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı