Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 06:16 Bu haber 790 kez okundu
 
BAŞKAN ARSLAN'DAN EV ZİYARETİ
Gönül Belediyeciliği ilkesiyle hareket eden ve seçildiği ilk günden itibaren toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelmeye özen gösteren Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan , çat kapı ziyaretleriyle vatandaşların evlerine misafir oluyor.
İLÇE HABERLERİ Haberi
BAŞKAN ARSLAN'DAN EV ZİYARETİ

Ev ziyaretleri kapsamında Başkan Arslan son olarak Yumrutaş Başkaçı Mevkiinde Bahattin ve Hasan Asal Ailelerine evlerinde ziyaret ederek sohbet etti.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Arslan ise "Yoğun programlarımdan fırsat buldukça vatandaşlarımızı ziyaret ediyorum. Yumrutaş Mahallemizde çat kapı ziyaretlerde bulunup evlerinde misafir olup demli çaylarını içiyor Hem bir eksikleri ya da ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor hem de sohbet ediyoruz Geleceğe yönelik yatırımlarımız ve projelerimiz hakkında vatandaşlarımıza bilgiler paylaşarak, onların önerilerini dinliyoruz. Sıcak, samimi ve güzel sohbetlerimizden çıkardığımız notlarla Çamelimizin el birliğiyle büyütmeye devam ediyoruz.

Klasik belediyecilik hizmetlerimizin haricinde 'Gönül Belediyeciliği' ilkesiyle hareket ederek vatandaşlarımızın gönül dünyalarında yer alabilmek adına gerek mahalle gerekse de ev ziyaretleriyle vatandaşlarımızın talep ve isteklerine anında yanıt veriyoruz. Bu tür ziyaretlerle hanelerine misafir olduğumuz hemşerilerimizin samimiyetlerine ve hikayelerine ortak oluyoruz. Hasta, engelli ve ihtiyaç sahipleri olan vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek taleplerini birinci ağızdan dinleyip yerinde çözümler üretiyoruz. Vatandaşımızın iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Başkan Arslan ; Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için 2014’ten bu yana 5 yıldır dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ziyarete Çameli Ak Parti İlçe Başkanımız Tanju Gököz, Mhp İlçe Başkanımız Murat Genç ile birlikte gerçekleştirdik.

Asal Ailelerine misafirberlikleri ve ikramlarindan dolayı teşekkür ederiz.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: BAŞKAN, ARSLAN'DAN, EV, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı