Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 19:22 Bu haber 785 kez okundu
 
Başkan Arslan,14 Mart Tıp Bayramını Kutladı
Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan Çameli Aile Sağlık Merkezi, Kirazlıyayla ve Çameli Aile Sağlık Doktorlarını, Çameli Devlet Hastanesinde görevli hastane yöneticileri ve doktorları ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Başkan Arslan,14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

Çameli Devlet Hastanesi Müdürü Atila Kağnıcı ile görüşen Başkan Arslan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramını kutladığını belirtti. Çameli Devlet Hastanesinin Çalışmaları hakkında Başhekim İlyas Pırtı ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Arslan daha sonra poliklinikleri gezdi. Burada görevli tüm doktorlar ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayan Başkan Arslan , sağlık çalışanlarına Papatya hediye etti.

Başkan Hastaları’ da unutmadı Polikliniklerde bulunan Çamelili vatandaşlarla selamlaşan Başkan Arslan hastanede bulunan vatandaşlara da sağlıklı günler dileyerek Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Arslan Poliniklerde yatan hastalarda papatya verdi

Başkan Arslan ; "Bugün 14 Mart Tıp Bayramı bu vesile ile devlet hastanemizde görevli doktor ve çalışanlarımızı ziyaret ettik.Doktor ve sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutladık. Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, toplumun en önemli şartlarından biridir.

Canımızı emanet ettiğimiz, sağlıklı toplumların oluşmasında emek veren sağlıkçıların hayatımızdaki yeri yadsınamaz. Türk hekimlerinin çalışma azmi tarih boyunca hiçbir zaman azalmamış her zaman artarak devam etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi için hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başkan, Arslan,14, Mart, Tıp, Bayramını, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı