Haber Detayı
28 Ekim 2018 - Pazar 15:32 Bu haber 962 kez okundu
 
BAŞKAN ÖZTÜRK'TEN 29 EKİM MESAJI
Denizli Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
İLÇE HABERLERİ Haberi
BAŞKAN ÖZTÜRK'TEN 29 EKİM MESAJI

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün en büyük eserim diye ifade ettiği Cumhuriyetimizin  kuruluşunun 95.Yılını kutluyor olmanın büyük coşkusunu ve onurunu yaşıyoruz.

“Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Devlet” anlayışı ile kurduğumuz, demokrasi ve halk iradesiyle taçlandırdığımız Cumhuriyetimiz, Türk milletinin ebedi varlığı ile ilelebet devam edecektir. Bugünlerin sorumluları olarak bizler; Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü korumak, savunmak zorundayız. Bu yolda yürürken milli değerlerimizden ödün vermemek ve bu değerleri yarınlara sağlam olarak teslim etmekle görevliyiz. Görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmek için, milli değerler ile bilim ve aklın üstünlüğünü benimsemek, tarihimizi çok iyi bilmek zorundayız.

Bizi aydınlık geleceğimize taşıyan bu inançla, Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum. Bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyor, tüm vatandaşlarımı sevgiyle selamlıyorum. ’’ ifadelerinde bulundu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: BAŞKAN, ÖZTÜRK'TEN, 29, EKİM, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı