Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 12:44 Bu haber 1902 kez okundu
 
Başkan Sağınç, Mezuniyet Törenine Katıldı
Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, Başaranlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet törenine katıldı.
KALE Haberi
Başkan Sağınç, Mezuniyet Törenine Katıldı

Başaranlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreni Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.Mezuniyet törenine Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç'ın yaı sıra okul müdürü, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Öğrencilerin halk oyunları gösterilerinin ardından konuşma yapan Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, mezun olan öğrencilere ileriki yaşamlarında başarılar diledi.

Mezuniyet töreninde açıklama yapan Başkan Sağınç, ‘’ Başaranlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet törenine katıldık. Öğrencilerimizin ve ailelerinin heyecanlarını, okulumuzun yapımında emeği geçen Başaranlar Ailesi Sayın Ahmet Serter ve Sayın Selim Serter beyefendilerle birlikte yaşadık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.’’ Dedi.

Başaranlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni öğrencilerin ve ailelerinin hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından mezun olan öğrencilerin keplerini havaya atması ile son buldu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başkan, Sağınç,, Mezuniyet, Törenine, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı