Haber Detayı
28 Ekim 2018 - Pazar 09:24 Bu haber 771 kez okundu
 
BAŞKAN TEFENLİLİ CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI
Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu dönem sözcüsü ve Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, bu yıl 95. yıl dönümünü kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
BAŞKAN TEFENLİLİ CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

Başkan Tefenlili "millet olarak daima Cumhuriyet'e sahip çıkacak, onu kalkındırmak için çok çalışacağız" dedi.

 

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının başlattığı, Milletimizin destanlar yazdığı Kurtuluş Savaşı neticesinde kurulan Cumhuriyet'in, Millet olarak sahip olduğumuz en özel miras olduğunu vurgulayan Başkan Tefenlili, Cumhuriyet'i korumanın, kalkındırmanın, muasır medeniyetler seviyesine çıkarmanın hepimizin görevi olduğunu söylerken, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

 

"Bu yıl, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere bıraktığı Cumhuriyet'in 95. yıl dönümünü büyük bir onur, gurur ve sevinçle kutluyoruz. Cumhuriyet, toprakları, ana yurdu işgalci güçler tarafından gasp edilen, bağımsızlığı için varını yoğunu ortaya koyan, destanlar yazan Milletimize en büyük kazanımıdır. Millet olarak bu değerli mirasa daima sahip çıkacak, çok çalışarak onu kalkındıracağız. Atalarımızın bizlere bıraktığı mirası kalkındırarak gelecek nesillerimize aktaracağız. Bu duygu ve düşünceler ile Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü büyük bir coşku ve sevinçle kutluyor, Cumhuriyet'i bizlere miras bırakan başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi sevgi, saygı ve rahmetle anıyorum"

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: BAŞKAN, TEFENLİLİ, CUMHURİYET, BAYRAMINI, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı