Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 11:31 Bu haber 1354 kez okundu
 
Başkan Tefenlili’den 10 Kasım Mesajı
Denizli Tüccar, Sanayici ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Tefenlili mesajında, Atatürk’ü asla unutmayacağız, O’na ve O’nun bıraktığı eserlere daima sahip çıkacağız dedi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Başkan Tefenlili’den 10 Kasım Mesajı

Atatürk’ün sadece ülkemiz için değil tüm dünya için örnek bir devlet adamı, lider olduğunu vurgulayan Başkan Tefenlili mesajının devamında şu görüşleri dile getirdi:

“Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. yıldönümünde O’nu saygı, minnet ve şükranla anıyoruz. Atatürk, fikirleri ile çağdaş medeniyet olmamız yolunda bize ışık tutan, vizyonu ile günümüzü ve geleceğimizi aydınlatan, tüm dünyada örnek alınan büyük bir lider, devlet adamıdır. Atatürk, toprakları işgal altında, bağımsızlığını kaybetmek üzere olan bir milleti cesaretlendirerek bir araya getiren, o millete bağımsızlığını kazandıran eşsiz bir komutandır. Millet olarak Atatürk’e ve O’nun fikirlerine ve eserlerine daima sahip çıkacağız.

Biz işler dünyası olarak Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının zor şartlar altında kurmuş olduğu ve gelecek nesillere emanet ettiği Cumhuriyet’i korumak, kalkındırmak, muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için kararlılıkla çok çalışacağız. Bu duygu ve düşünceler ile Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.”

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başkan, Tefenlili’den, 10, Kasım, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı