Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 12:00 Bu haber 950 kez okundu
 
Başkan Tefenlili’den 23 Nisan Mesajı
Denizli Tüccar, Sanayici ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü, Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Tefenlili mesajında “aydınlık yarınlara ulusal egemenlik ile ulaşacağız” dedi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Başkan Tefenlili’den 23 Nisan Mesajı

23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışıyla egemenliğin kayıtsız ve şartsız millete geçtiğini hatırlatan Başkan Tefenlili, “23 Nisan’ı büyük bir sevinç ve gururla kutluyoruz, Atatürk’ün bize miras bıraktığı milli ve menavi emanetlere her zaman sahip çıkacağız” dedi.

 

 

DTB Başkanı İbrahim Tefenlili mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

 

Bugün, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının büyük emekleri ile kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıl dönümünü kutlamanın gururunu ve sevincini bir arada yaşıyoruz. Millet iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisimiz, Atatürk’ün bize ve gelecek nesillerimize bıraktığı en önemli eserlerden biridir. Bu esere daima sahip çıkacağız. İş dünyası olarak, Milletimizin egemenliğine dayanan yönetim şeklinin daima arkasında olacak, milletimizin iradesinden başka iradeyi tanımayacağız. Atalarımızdan aldığımız emaneti, muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için gayret edecek, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza güçlü bir Türkiye bırakacağız. Güçlü bir Türkiye için de daha çok çalışıp, daha çok istihdam yaratıp daha çok üreteceğiz.

 

Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, egemenlik ve bağımsızlığımız için mücadele eden tüm kahramanlarımızı saygı, rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin ve geleceğimiz olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başkan, Tefenlili’den, 23, Nisan, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı