Haber Detayı
24 Kasım 2021 - Çarşamba 06:51 Bu haber 201 kez okundu
 
Başkan Tefenlili’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Başkan Tefenlili’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu dikkat çeken Başkan Tefenlili, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

“Öğretmenlik; özveri, sabır, hoşgörü isteyen, onurlu ve kutsal bir meslek olup, sadece eğitim, öğretim sürecinde edinilen bilgileri sınıfta öğrencilere aktarmak değil bilginin yanında tecrübe ve dünya görüşü ile çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlama mesleğidir. Öğretmenlerimizin, çocuklarımızın kişiliğinin oluşmasında, insana ve hayata bakış açısının şekillenmesinde büyük emekleri vardır. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi yeni nesil onların eseri olacaktır. Onlar, çocuk ve gençlerimizin geleceğe hazırlanmasında üstlendikleri sorumluluklarla yarınlarımızı inşa etmektedir.

 

Bu duygu ve düşünceler ile başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, edebiyete irtihal eden, şehit olan tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, emekliye ayrılan ve halen görevine devam eden değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en samimi duygularımla kutluyor, kutsal görevlerinde başarılar diliyorum”

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Başkan, Tefenlili’den, 24, Kasım, Öğretmenler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı