Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 10:59 Bu haber 431 kez okundu
 
BAŞKANIN EN MUTLU GÜNÜ
DENİZLİ’nin Çal ilçesi hafta sonu muhteşem bir düğüne tanıklık etti. Binlerce kişi, Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın oğlu Mehmet Alperen Akcan ile Ayşegül Çelik’in düğününde bir araya geldi. Başkan Akcan, “Bu mutlu günümüzde Çelik ve Akcan ailelerinin mutluluğuna tanıklık eden herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.
İLÇE HABERLERİ Haberi
BAŞKANIN EN MUTLU GÜNÜ

Denizli Tekden Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan Ayşegül Çelik, binlerce kişinin katıldığı düğünle hayatını Aydem  A.Ş’de görevli Mehmet Alperen Akcan ile birleştirdi. Çal Kent Ormanı’nda gerçekleştirilen düğünde genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Alperen Akcan’ın nikah şahitliğini Eski bakanlardan Sema Ramazanoğlu, Kaymakam Selin Sarı, Yargıtay 7.Ceza Dairesi Başkanı Alp Arslan, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban, işadamı Mehmet Sarı, Honaz eski belediye başkanlarındanTurgut Devecioğlu yaptı. Gelin hanımın şahitleri ise, Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık, iş adamları Osman Eren ve Muharrem Tezcan yaptı.

Cuma günü İsabey Mahallesi’nde kız evinde kına gecesi yapıldı. Cumartesi günü ise, sabah saat 10.00 ile 19.00 arasında Kent Ormanı’nda yemek ikramında bulunuldu. Düğün ise, aynı günün akşamı yine Kent Ormanı’nda yapıldı. Binlerce kişi, Ayşegül ile Mehmet Alperen’in düğünün de bir araya geldi.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadıklarını söyleyerek, “Bu mutlu günümüzde Çelik ve Akcan ailelerinin mutluluğuna tanıklık eden herkese şükranlarımı sunuyorum. Güzel Çal’ımız aynı sokağın çocukları olduğunu, tek yürek halinde büyük bir aile olduğunu bir kez daha gösterdi. Biz Çallılar düğünlerimizde, cenazelerimizde her zaman bir aradayız. Acımızı da, mutluluğumuzu da paylaşmasını biliriz. Kızım ile oğlumun bu mutlu günlerinde bizleri yalnız bırakmayan dostlara bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: BAŞKANIN, EN, MUTLU, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı