Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 20:08 Bu haber 2713 kez okundu
 
Bir Yenisine Daha Erişmenin Huzuru ve Mutluluğu İçerisindeyiz
AK Parti Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Avukat Mert Koç, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Bir Yenisine Daha Erişmenin Huzuru ve Mutluluğu İçerisindeyiz

AK Parti Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Avukat Mert Koç, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Koç yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Asırlardır İslam Âleminin büyük bir coşku ve heyecanla kutladığı, maneviyatın, duanın, paylaşmanın, dayanışmanın ve iş birliğinin en belirgin şekilde görüldüğü kurban bayramlarının bir yenisine daha erişmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz.  Bilindiği gibi, insani değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından büyük bir önem ve değere sahiptir. Çünkü bu güzel günleri, kırgınlıkların, dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün hâkim olduğu bir mana iklimini yaşamak ve kalıcı kılmak için bir vesile olarak görmek gerekmektedir.

Mukaddes bayram vesilesiyle mensubiyetinden gurur duyduğumuz büyük Türk Milletinin ve İslam Âleminin Mübarek Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyor, Cenab-ı Allah‘tan(C.C) huzur, sağlık ve mutluluk diliyor, güzel bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Bir, Yenisine, Daha, Erişmenin, Huzuru, ve, Mutluluğu, İçerisindeyiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı