Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 06:08 Bu haber 1521 kez okundu
 
Buldan Standı İlgi Odağı Oldu
Turizm Haftası kutlamaları kapsamında Pamukkale Antik Havuz önünde düzenlenen etkinlikte, açılan stantta Buldan’ın tarihi ve kültürel değerleri tanıtıldı. Buldan’ın el dokuması ürünlerinin de sergilendiği stant, davetlilerden yoğun ilgi gördü.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Buldan Standı İlgi Odağı Oldu

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla Denizli’de de bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Denizli Valiliği tarafından Pamukkale Antik Havuz önünde düzenlenen etkinliğe, Denizli Valisi Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, CHP Milletvekili Kazım Arslan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından, protokol üyeleri ile davetliler, ilçelerin tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı stantları gezdi.  Buldan standında davetlileri, Başkan Mustafa Şevik karşıladı. Şevik, bin 500 yıllık dokuma kültürüne sahip Buldan’ın, göz dolduran el dokuması ürünleri hakkında protokol üyelerine bilgi verdi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Buldan, Standı, İlgi, Odağı, Oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı