Haber Detayı
20 Kasım 2018 - Salı 10:57 Bu haber 2071 kez okundu
 
ÇAL’DAN KALKAN’A DESTEK VAR
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediyesi adayı Ebru Leman Kalkan’a memleketi Çal’dan destek açıklaması geldi. Çal’ın MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Hemşehrimizin büyükşehir adayı olması bizleri de mutlu etti, gurur verdi” dedi.
SİYASET Haberi
ÇAL’DAN KALKAN’A DESTEK VAR

MHP’nin Büyükşehir adayı sürpriz  bir isim oldu. Geçen hafta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için görüştüğü öğrenilen Mimar Ebru Leman Kalkan’ın adaylığı memleketi Çal’da sevinçle karşılandı. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Öğrendiğim kadarıyla MHP’nin Büyükşehir adayı Ebru Leman Hanım, genel başkanımız Devlet Bahçeli’ye projelerini anlatmış. Başarılı bir mimar, başarılı bir insan. Ayrıca, hemşehrimiz olduğu için biz çok mutlu olduk. Ebru Leman Hanım’ın Çallı olması bizlere gurur verdi” diye konuştu.

Fethi Akcan, Büyükşehir için bir kadının aday olmasının da önemine değindi ve açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Kadınlarımızı siyasetin zirvesinde görmek çok önemli. Üstelik, geçmişte erkek partisi izlemini veren MHP’de büyükşehir adayının bayan olması ayrı bir önem arz ediyor. Yolun açık olsun hemşehrimiz Ebru Leman Kalkan. Çal bu yolda sizi yalnız bırakmayacaktır.”

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÇAL’DAN, KALKAN’A, DESTEK, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı