Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 06:40 Bu haber 1932 kez okundu
 
ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI: CENGİZ ARSLAN
AK Parti'nin merakla beklenen İlçe Belediye Başkan Adayları, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un katılımıyla EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde açıklandı.
SİYASET Haberi
ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI: CENGİZ ARSLAN

AK Parti'nin merakla beklenen İlçe belediye başkan adayları, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un katılımıyla EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde açıklandı.Çameli ilçe belediye başkan adayı ise Cengiz Arslan oldu.

 

CENGİZ ARSLAN KİMDİR?

1972 yılında Çameli ilçesi Kızılkaya köyünde dünyaya geldi. 
 

İlk okulu Kızılkaya İlköğretim okulu, ortaokulu Çameli Ortaokulu'nda okudu. 1990 yılında, Denizli Endüstri Meslek Lisesi, elektrik bölümünden mezun olup hemen iş hayatına atıldı. 

İlk olarak Küçüker tekstil serbest piyasada çalıştıktan sonra, 1991 yılında T.E.K da teknisyen olarak göreve başladı. 1992 yılında ilçe işletme sorumlusu olarak idarecilik hayatıma başladı. 

1994 yılında T.E.K nun bölünmesiyle TEDAŞ elektrik dağıtım A.Ş de aynı ünvan ile çalışmaya devam etti. 

1995 yılında 18 aylık vatani görevimi tamamladıktan sonra 6 ay Baklan ilçesinde görev yaptı daha sonrasında tekrar ilçem Çameli'de görevime devam etti. 

2005 yılında Menderes EDAŞ, 2008 yılında Aydın, Denizli ve Muğla illerinin de özel sektöre devri ile Aydem EDAŞ şirketinde ilçe işletme yönetmen ünvanı ile görev yaptı. 

Evli ve 2 çocuk babası olan Cengiz Arslan'ın eşi İlgin Arslan. Oğulları ise Aykut ve Atalay Arslan'dır.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÇAMELİ, BELEDİYE, BAŞKAN, ADAYI:, CENGİZ, ARSLAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı