Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 06:13 Bu haber 1100 kez okundu
 
ÇAMELİ'DE BAYANLARA ÖZEL SİNEMA ETKİNLİĞİ
Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan'ın eşi İlkin Arslan Çameli ilçesinin Cumaalanı mahallesinin kadınlarıyla sinema etkinliğinde bir araya geldi.
İLÇE HABERLERİ Haberi
ÇAMELİ'DE BAYANLARA ÖZEL SİNEMA ETKİNLİĞİ

Sosyal Faaliyetler kapsamında Cumaalanı Mahallesinde yaşayan bayanların talepleri ve istekleri üzerine Başkan Arslan tarafından Sinema gecesi düzenledi. Ücretsiz olarak Hayri Dev Kültür Merkezi sinema salonuna gelen bayanlarla ve çocuklarla girişte tek tek ilgilenen Başkan Arslan çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Arslan sinema öncesi yaptığı konuşmasında, ''Sizlerden gelen talep doğrultusunda sinema gecelerine devam ediyoruz. Bugün bayanlarımıza yönelik bir etkinlik gerçekleştirdik.'' dedi. Başkan Arslan, bayanların kültür ve sosyal alanda hayata geçirdiğimiz sosyal faaliyetlerden, etkinliklerden ve hizmetlerden mutlaka yararlanmalarını tavsiye etti.

Çameli Belediyesi'nin çeşitli eğitim, kültür, sanat ve sosyal faaliyetlerinde bir araya gelerek birbirleriyle tanışıp sosyalleşen bayanlar katıldıkları sinema etkinliğinde güzel vakit geçirdiler. Seans sonrası Hayri Dev Kültür Merkezi içerisinde bulunan Millet Kıraathanesinde çay ve yiyecek ikramı verildi

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÇAMELİ'DE, BAYANLARA, ÖZEL, SİNEMA, ETKİNLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı