Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 13:07 Bu haber 778 kez okundu
 
Çameli’de Vefa Sosyal Destek Grupları görev başında
İçişleri Bakanlığı tarafından korona virüs salgını nedeniyle 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların sokağa çıkmalarına getirilen kısıtlamanın ardından İlçemizde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek üzere görev başındalar.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Çameli’de Vefa Sosyal Destek Grupları görev başında

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ''İçişleri Bakanlığımız tarafından yayınlanan genelge kapsamına giren vatandaşlarımız belirlediğimiz telefon numaraları olan; 112, 155 ve 156 Kaymakamlık 0258 571 5010 ve Belediyemizin 0530 268 4861 nolu numaraları üzerinden ihtiyaçlarını bildirebilecekler. Evlerinden çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması ve herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için ihtiyaç oranında ekip ve araç görevlendirilmiştir. Tüm kurum ve kuruluşlarımızla görevimizin başında ve milletimizin hizmetindeyiz. '' dedi.

Vefa Destek Grupları tarafından ziyaret edilen vatandaşlara evlerinden çıkmamaları konularında bilgilendirmelerde bulunuldu. Vatandaşlar da devletin sunmuş olduğu bu hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini bildirerek görevlilere teşekkür ettiler. Yaşlılar ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar, devletin kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyerek yetkililere teşekkür etti.

 

 
Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Çameli’de, Vefa, Sosyal, Destek, Grupları, görev, başında,
Yorumlar
Haber Yazılımı