Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 10:56 Bu haber 582 kez okundu
 
Çameli'nin Cadde ve Sokakları Dezenfekte Ediliyor
Korona virüs tehdidi oluşmaya başladığı ilk andan itibaren çeşitli önlem çalışmalarıyla, virüsün yayılımını olabilecek en az seviyeye indirmek için bütün olanaklarını seferber eden Çameli Belediyesi'nin dezenfekte ekipleri işlemlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Çameli'nin Cadde ve Sokakları Dezenfekte Ediliyor

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; ''Vatandaşların kullandığı hemen her yer dezenfekte edilirken, cadde ve sokaklarda da çalışma başlatıldı. Planlama dâhilinde ilçedeki tüm cadde ve sokaklar dezenfekte edilmiş olacak.''

BAŞKAN ARSLAN: RABBİM MİLLETİMİZİ BU VİRÜSTEN KORUSUN

Belediyenin her noktayı ilaçladığını, denetimler yaptığını anlatan Arslan Çamelililere  "evde kal" çağrısı da yaptı. Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini ifade eden Arslan  "Rabbimize dua edelim. Sağlık Bakanlığının uyarıları var. Evde kalın, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın diyor. Yakın temas olmasın, bir metre mesafe koyun diyor. Dolayısıyla bütün uyarılara halkımız inşallah dikkat eder, kısa sürede bu virüs illetinden kurtuluruz. Her şey Çameli her şey Türkiye için. Her zaman milletimizin hizmetindeyiz.'' dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Çameli'nin, Cadde, ve, Sokakları, Dezenfekte, Ediliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı