Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 16:30 Bu haber 7738 kez okundu
 
Çameli’nin En Genç Muhtar Adayı Erdem Baş Oldu
31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere hazırlanan Çameli İlçesi Taşçılar Mahallesinden 21 yaşındaki Muhtar Adayı Erdem Baş, bu seçimlerdeki en genç muhtar adayı oldu.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Çameli’nin En Genç Muhtar Adayı Erdem Baş Oldu

Kendisi gibi genç olanlara hizmet etmek için aday olduğunu belirten Erdem  Baş  "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk geleceği gençlere bıraktı. Geleceğimize hizmet edebilmek için aday oldum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da seçilme yaşını 18'e indirince ben de aday oldum. Bize layık gördüğü görevden dolayı teşekkür ederim. Onun açtığı yolda yürüyoruz" diye konuştu.

Genellikle güzel tepkiler aldığını söyleyen Baş  zaman zaman yaşını küçük bulanlar da olduğunu dile getirdi. Baş  "Çoğu tepkiler olumluydu. Olumsuz olan tepkiler de yaşımdan dolayı oldu. Ama olumlu yönde tepki de yaşımdan dolayı, tanıyan vatandaş ve esnaf mutlu oldu. Tanımayan vatandaş ve  esnaf ise şaşırarak destek vereceklerini söyledi. Azalarım ise 40 yaş üzerinde, onların yaştan dolayı desteklerini alıp tecrübelerinden faydalanmak istiyorum"

Tüm Türkiye’de olduğu gibi mahallelerinde de neredeyse yediden yetmişe herkesin internet kullandığını belirten Baş  “Kimin ne isteği olursa onu sosyal medya hesaplarından direkt bana yazacak, buna göre vatandaşın ayağına koşacağız. Yazılanları da cevaplarını da tüm vatandaşlarım görecek, şeffaf olacağız. Devletimizin imkanları çok büyük, bizlere düşen sadece bu büyük olanakların vatandaşımızla buluşmasını sağlamaktır. Gerekirse kapı kapı dolaşarak tüm vatandaşlarımıza whatsapp hattımızı ve diğer sosyal medya takip sayfalarımızı bildireceğim” dedi.

Bir genç olarak enerjimi, mahalleme hizmet ederek harcamak istiyorum. Doğduğumdan bu yana mahallemden hiç ayrılmadığım için mahallemin sorunlarını iyi biliyorum. Bu doğrultuda mahallemize en iyi hizmeti getirebilecek, mahallenin sorunlarını ortadan kaldıracak ve mahallemizde yaşayan büyüklerimizin, küçüklerimizin tamamının taleplerini ciddiye alarak, can kulağıyla dinleyerek, yerine getirmek için canla başla mücadele edeceğim

Mahalle halkına da seslenen Taşçılar Mahalle Muhtarı adayı Erdem Baş  "Sizin içinizde yetişmiş genç bir kardeşiniz, evladınız olarak mahallemizin sorunlarını iyi bilen birisi olarak siz değerli büyüklerimden ve kardeşlerimden desteklerini istiyorum. Ben sizin evladınız olmaya, size hizmet etmeye, eksiklerinizi tamamlamaya talibim. Makam, mevki benim için önemli değil. Ben mahalleme ve mahallemi paylaştığım herkese hizmet etme aşkıyla doluyum. Beni desteklerseniz, söz veriyorum asla pişman olmayacaksınız" diye konuştu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Çameli’nin, En, Genç, Muhtar, Adayı, Erdem, Baş, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı