Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 08:07 Bu haber 2501 kez okundu
 
Çameli Sempozyumu Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Çameli ilçe tarihinde bir ilk olacak sempozyuma imza atılacak. 10 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Çameli Sempozyumunda ilçenin tarihi ve kültürü detaylı olarak masaya yatırılacak.
İLÇE HABERLERİ Haberi
Çameli Sempozyumu Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Çameli’nin Geleceğine ışık tutacak Çameli Sempozyumu Yönetim Kurulu toplantısı Pamukkale Laodikeia’da Prof. Dr. Paü Fen Eedebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Başkanı Celal Şimşek ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıya Prof. Dr. Halim Ceylan, Prof. Dr. Gamze Gököz Doğu, Prof. Dr. Muzaffer Adak, Dr. Öğrt. Ü. Özgü Hafızoğlu Öğrt. Gör. Recep Çakır ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan katıldı.

Başkan Arslan, Sempozyumda eğitimden sağlığa, tarımdan turizme el sanatlarından halk oyunlarına, spordan ekonomiye kadar birçok konu işlenerek Çameli’nin tarihine ışık tutacak. Çameli’nin gelecekle ilgili planları derlenip toparlanıp kitap haline de getirilecek. Ve ilçemizi bizlerin dahi belki bilmediği özelliklerini keşfedeceğiz. Toplantıya ev sahipliğinden dolayı Prof. Dr. Paü Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Başkanı Celal Şimşek ‘e teşekkür ederim. dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Çameli, Sempozyumu, Yönetim, Kurulu, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı