Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 06:13 Bu haber 1376 kez okundu
 
ÇAMELİLİLER BAŞKAN'DAN MÜJDE VAR
Çameli ilçesinde yapılması planlanan 94 adet konut, 3 adet dükkan ve 1 adet cami inşaatı, alt yapı ve çevre düzenleme projesinin ihalesi 25 Kasım'da gerçekleşecek.
İLÇE HABERLERİ Haberi
ÇAMELİLİLER BAŞKAN'DAN MÜJDE VAR

Çameli ilçe merkezinde planlanan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 94 adet konut için geri sayım başladı. Hiç evi olmayan ve gerekli şartları taşıyan vatandaşların yararlanacağını belirten Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ''Göreve geldiğimiz günden itibaren İlçemizi yeni baştan inşaa ederek vatandaşlarımıza hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz. Vermiş olduğumuz sözleri birer birer yerine getiriyoruz . İhalesi gerçekleşecek olan konut, dükkanlar, cami inşaatı ve çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları projeleri yaşanabilir bir Çameli inşaa ederek ilçemiz cazibe merkezi olacak.İhtiyacı olan ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmeyi ilerleyen günlerde sosyal medya adreslerimizde ve ayrıca; belediyemizin web sitesi www.cameli.bel.tr adresine tıklayıp gerekli bilgi alabilirler.'' dedi.

Başkan Arslan, ''İnşallah bu yıl içinde en kısa zamanda inşaatlara başlıyoruz. Çameli’mize hayırlı olsun.Katkılarından ve emeklerinden dolayı Başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, Denizli Milletvekillerimiz ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ederiz.'' dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÇAMELİLİLER, BAŞKAN'DAN, MÜJDE, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı