Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 19:46 Bu haber 1698 kez okundu
 
CENGİZ ARSLAN KOLTUĞUNU NİHAL SÖNMEZ’E BIRAKTI
Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu kendisini ziyaret eden Nihal Sönmez’e bıraktı.
İLÇE HABERLERİ Haberi
CENGİZ ARSLAN KOLTUĞUNU NİHAL SÖNMEZ’E BIRAKTI

Çameli’de Elmalı Mahallesi Elmalı İlkokulu 3.Sınıf Ögrencisi Nihal Sönmez 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Elmalı İlkokulu Müdürü Arif Yılmaz birlikte Başkan Cengiz Arslan’ı ziyaret etti. Başkan Cengiz Arslan, koltuğunu Sönmez’e bıraktı. Oldukça heyecanlı oldukları gözlenen minik başkan, istediklerini ve projelerini dile getirdi.

Elmalı İlkokulu Öğrencisi Nihal Sönmez Başkanlık koltuğuna oturarak başkanlık heyecanı yaşadı. Çocukların eşit eğitim alabilmesi, engelli öğrencilere yönelik rahat eğitim fırsatı üzerine projeler üreteceğini ifade eden Başkan Cengiz Arslan Ziyaretin sonunda Başkan Arslan , Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dünyada ilk ve tek çocuklara adanmış bayramın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğunun altını çizen Başkan Arslan , “Geleceğin büyükleri değerli yavrularımızın her birini ileride başarılı, bilim, ilim ve irfanla yoğrulmuş, vatanına faydalı bireyler olarak görmek için var gücümüzle çalışıyoruz.23 Nisan hepimiz için büyük bir gurur günüdür. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramı olmasının yanında, milletimiz ve ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasını ifade etmektedir. Bu vesileyle tüm hizmetlerimizi yavrularımızı gülümsetebilmek için planlıyoruz .Milletimizin bağımsızlığa ulaşması uğruna canlarını feda eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm aziz şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz.”

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: CENGİZ, ARSLAN, KOLTUĞUNU, NİHAL, SÖNMEZ’E, BIRAKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı