Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 13:48 Bu haber 1506 kez okundu
 
ÇİVRİL BELEDİYESİ HER MAHALLEYİ DEZENFEKTE EDİYOR
Koronavirüs tedbirleri kapsamında örnek bir çalışma yapan ve oldukça titiz davranan Çivril Belediyesi, ilçede bulunan her mahallede cadde ve sokakları aralıksız dezenfekte ediyor.
İLÇE HABERLERİ Haberi
ÇİVRİL BELEDİYESİ HER MAHALLEYİ DEZENFEKTE EDİYOR

Türkiye'yi etkileyen Koronavirüs salgınına karşı her türlü tedbiri alan Çivril Belediyesi, vatandaşların ortak kullanım alanlarında, her mahallede cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.
Vatandaşların sağlığı ve huzuru için her türlü önlemi alan Çivril Belediyesi, her mahallede cadde cadde ve sokak sokak dezenfekte çalışmalarına her gün devam ediyor.
Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde el ele vererek, Çivril Belediyesi Çevre, Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, Mahalle muhtarları, aza ve gönüllü hemşehrilerle birlikte ilçede bulunan 77 mahallede eş zamanlı olarak aynı anda dezenfeksiyon çalışmasını gerçekleştirdi.
Tedbirler kapsamında hergün aralıksız devam eden çalışmaların mahalle mahalle, cadde cadde sürdürüleceği, vatandaşların sağlığı ve huzuru için önlemlerin titizlikle alınmaya devam edileceği belirtiliyor. 
Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÇİVRİL, BELEDİYESİ, HER, MAHALLEYİ, DEZENFEKTE, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı