Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 14:18 Bu haber 1077 kez okundu
 
ÇİVRİL'DE 1. ETAP TOKİLER TESLİM EDİLİYOR
Denizli'nin Çivril ilçesinde hak sahiplerine Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) Yukarı Mahalle'de yapımı tamamlanan 330 konutun anahtar teslimine başlandı.
İLÇE HABERLERİ Haberi
ÇİVRİL'DE 1. ETAP TOKİLER TESLİM EDİLİYOR

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) yapımı tamamlanan konutlar teslim edilmeye başlandı. TOKİ tarafından Yukarı Mahalle'de başlatılan 330 konut 1. Etap TOKİ evler için anahtar teslim töreni düzenlendi. Daire sahipleri için heyecanlı ve anlamlı bir gün olduğunu belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "1. Etap TOKİ konutlarımızın hak sahiplerine teslimine başladık. Tüm ailelerimize konutlarında mutlu ve huzurlu olmalarını temenni ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Yukarı Mahalle'de yer alan 330 konutun 109 tanesi 2+1, 221 tanesi ise 3+1'lerden oluşuyor. Ayrıca TOKİ projesinde 1 camii, 2 büfe ile alt yapı ve çevre düzenlemesi yer alıyor.  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Denizli-Çivril 1. Etap Yukarı Mahalle Toplu Konut Projesi  kapsamında inşa edilen 330 adet konutun teslim işlemleri 21 Şubat tarihine kadar devam edecek.
Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ÇİVRİL'DE, 1., ETAP, TOKİLER, TESLİM, EDİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı