Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 13:15 Bu haber 1918 kez okundu
 
Cumhuriyet Kupası Trap Atış Yarışması
Çardak Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümü sebebiyle Çardak Atış Poligonunda 28 Ekim Pazar Günü Trap Atış etkinliği düzenleniyor...
İLÇE HABERLERİ Haberi
Cumhuriyet Kupası Trap Atış Yarışması

Atıcılık sporunu sevdirmek, atıcıların birbirleriyle tanışıp kaynaşmasına vesile olmak  ve ilçemizi bu alanda tanıtmak amacıyla geleneksel olarak düzenlenen tarp yarışması bu kezde Cumhuriyetimiz’in 95. Yıl dönümü kutlamaları için düzenleniyor.28 Ekim Pazar günü Çardak Atış Poligonunda yapılacak olan Cumhuriyet Kupası Trap Atış yarışı için takımlar isimlerini en geç 28 Ekim Pazar günü saat 11:00’e kadar yazdırmaları gerekmektedir.

Belediye Başkanı Mahmut Öztürk düzenlenen etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: ’’ Cumhuriyetimiz’in in 95.Yıl dönümü münasebetiyle Çardak Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Trap Atış etkinliğimize tüm atış sporcularını ve spor severleri bekliyoruz.Kendilerini geliştirdikten sonra avcılığın ve atıcılığın sportif bir faaliyet olarak herkes tarafından tanınır hale gelmesini istiyoruz.’’ dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Cumhuriyet, Kupası, Trap, Atış, Yarışması, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı