Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 12:57 Bu haber 1586 kez okundu
 
DENİB AKADEMİ EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR
DENİB AKADEMİ, 30 Nisan 2019 tarihinde Smart And Small Talk, Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimi’ni gerçekleştirdi.
EĞİTİM Haberi
DENİB AKADEMİ EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Eğitmen & Profesyonel Koç Deniz Beyaz tarafından, kişinin mevcut durum analizi, kendini anlayış biçimi, konuşmayı sabote eden kelimeler, konuşma sırasında açılan parantezler, zihni odakta tutma, kısa ve net ifade kullanımı, muğlak ifadelerden uzaklaşma, anlaşılabilir olma, psikolojik etkenler, konuşmayı yöneten tavırlar, muhatapla senkronizasyon oluşturma, aynalama tekniği, dinleme, anlama, mesleki terminoloji kullanımı ve beden dili mesajları konularında katılımcılara bilgi verildi.

 

Firmaların orta ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı programda, yöneticilerin kendilerini analiz edebilmeleri ve temel yetkinliklerini ortaya çıkarabilmek üzere kişilik envanteri çalışması yapıldı. Eğitim interaktif uygulamalar ile tamamlandı.

 

DENİB AKADEMİ eğitimlerine 6 Mayıs 2019 tarihinde DENİB ve TİM-TEB Girişim Evi işbirliğinde “Şirketlerde İhracat Verimliliği Geliştirme Uygulamaları Eğitimi” ile devam edecek.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DENİB, AKADEMİ, EĞİTİMLERİNE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı