Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 10:03 Bu haber 1511 kez okundu
 
DENİZLİ BİR HUZUR ADASIDIR
Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR Babadağlılar İşhanı ve Bayramyeri Esnaflarını Ziyaret Etti.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
DENİZLİ BİR HUZUR ADASIDIR

Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR Babadağlılar İşhanı ve Bayramyeri Esnafına ziyarette bulunarak güvenlik ve şehrin huzuruna yönelik değerlendirmelerde bulunmuşlardır.

Sayın Mevlüt DEMİR konuşmalarında;  “Denizli’ye ekonomik anlamda baktığımızda üretim açısından Ülke ortalamasının üzerinde bulunan bir şehir, birçok şehrin kesiştiği alanda bulunması nedeniyle cazibe merkezi olan bir şehir. Denizli’mizde üretim var istihdam var bu ikisinin bulunduğu yerde güven ve huzur sıkıntısından bahsedilemez. Elbette dünya üzerinde hiçbir yerde sıfır suç diye bir şey olamaz ancak Denizli diğer vilayetlerimiz ile kıyaslandığında tam bir Huzur Adası’dır. Bizler bunu tesis için buradayız. Denizli Emniyet Müdürü olarak her fırsat bulduğumda Esnaflarımız ile bir araya gelmeye onlarla vakit geçirmeye özen gösteriyorum çünkü üretimin ve sağlıklı tüketimin reel göstergeleri sizlersiniz, bir şehrin dna’ları, yapı taşlarısınız bu nedenle karşılaştığınız olumsuzlukları ve isteklerinizi bize bildiriniz, hatta buradan hepinizi Emniyet Müdürlüğüne davet ediyorum.” Diyerek esnaflara davette bulunmuş, Huzur Adası Denizli Sloganını vurgulamışlardır.

Babadağlılar İşhanı ve Bayramyeri esnafları, Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’e     Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu uygulamalardan duymuş oldukları memnuniyetlerini dile getirerek, Asayiş ve Trafik konularında özveriyle gece gündüz demeden çalışan Denizli Emniyet Müdürlüğü personeline kolaylıklar dilediklerini ve en yakın zamanda iade-i ziyarette bulunacaklarını ifade ederek, Sayın DEMİR’in bu ziyaretinden duydukları memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DENİZLİ, BİR, HUZUR, ADASIDIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı