Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 14:44 Bu haber 634 kez okundu
 
DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ  10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Demokrasinin temel taşlarından olan basın; Düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en temel aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışı sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir.

Zor şartlarda dahi yaşanan gelişme ve süreçlerden toplumun haberdar olması görevini gerçekleştiren gazeteciler, kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra etmektedirler. Gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında, doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

İlimizin tanıtılması, sosyal, kültürel, ekonomik yönden gelişmesi ve kalkınmasında gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DENİZLİ, EMNİYET, MÜDÜRLÜĞÜ, , 10, OCAK, ÇALIŞAN, GAZETECİLER, GÜNÜNÜ, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı