Haber Detayı
29 Ocak 2018 - Pazartesi 17:35 Bu haber 1099 kez okundu
 
DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLİLERİNCE UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİNDE BULUNANLAR TUTUKLANDI
Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 26.01.2018 günü Ankara yolu üzerinden ilimize geliş istikametinde uygulama çalışmaları yapıldı. Durdurulan şehirlerarası yolcu otobüsünde kimlik kontrolü yapıldığı esnada tedirgin davranışlar sergileyen (Z.T.) isimli bayan şahsın üzerinde ve beraberindeki çantalarda yapılan aramada bir kısmı hediyelik eşya içerisine, bir kısmı çanta astarına gizlenmiş vaziyette toplam 200 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLİLERİNCE UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİNDE BULUNANLAR TUTUKLANDI

Olayın devamında narkotik ekiplerince yürütülen çalışma ile zehir tacirlerinin kuryesi olarak İstanbul’dan ilimize uyuşturucu madde sevk etmeye çalıştığı anlaşılan şüphelinin ilimizde bağlantılı olduğu yabancı uyruklu şahıs tespit edildi. (S.A.H.) isimli şahıs yapılan takiple uyuşturucu madde teslimatını gerçekleştirmek üzere (Z.T.)’ye bildirdiği Çatalçeşme Tiyatro Bölgesinde suçüstü yakalandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen bir diğer çalışmada ise İlimiz Kınıklı bölgesinde uyuşturucu madde satışı yapılmaya çalışılan bir adrese operasyon düzenlendi. Alınan istihbari bilgileri değerlendirerek uyuşturucu madde ticareti yapmaya çalışan şahısları ve adres bilgilerini tespit eden ekiplerin yaptığı operasyon neticesinde satışa hazır vaziyette paketlenmiş toplam 1 kilo 140 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 26-27 Ocak 2018 tarihlerinde yürütülen başarılı çalışmalar neticesinde 200 gram metamfetamin maddesi ve 1 kilonun üzerinde esrar maddesi ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ticareti suçu şüphesiyle adli merciler önüne çıkartılan (Z.T.), (S.AH.) ve (B.T.) isimli (3) şüpheli şahıs tutuklandı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DENİZLİ, EMNİYET, MÜDÜRLÜĞÜ, GÖREVLİLERİNCE, UYUŞTURUCU, MADDE, TİCARETİNDE, BULUNANLAR, TUTUKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı