Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 11:58 Bu haber 1440 kez okundu
 
DENİZLİ EMNİYET TEŞKİLATI VALİ KARAHAN'I ZİYARET ETTİ
Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve teşkilat personeli Valimiz Hasan Karahan’ı makamında ziyaret etti.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
DENİZLİ EMNİYET TEŞKİLATI VALİ KARAHAN'I ZİYARET ETTİ

Ziyarete; İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memurları katıldı.

 

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, hafta dolayısıyla Vali Hasan Karahan’a Emniyet Teşkilatının İlimizdeki çalışmaları hakkında bilgi verdi. İl Emniyet Müdürü Demir ve beraberindeki emniyet mensuplarına ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Valimiz Hasan Karahan; “ Kurulduğu günden beri sürekli kendini geliştiren Polis Teşkilatımız, elde ettiği bilgi ve deneyim birikimiyle hukuka ve yasalara bağlılıktan ayrılmadan, üstün bir görev anlayışıyla vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması, can ve mal emniyetinin temini için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmalarını sürdürmektedir. Başta Sayın Emniyet Müdürümüz olmak üzere tüm Emniyet Teşkilatı mensubu personelimize üstün gayretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 10 Nisan Polis Haftası vesileyle tüm emniyet mensubu çalışanlarımıza sağlık ve mutluluklar diliyor, başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DENİZLİ, EMNİYET, TEŞKİLATI, VALİ, KARAHAN'I, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı