Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 18:15 Bu haber 1588 kez okundu
 
Denizli İhracatçılar Birliği Olağan Genel Kurulu
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Denizli İhracatçılar Birliği Olağan Genel Kurulu

DENİZLİ (AA) - Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanlığına Hüseyin Memişoğlu seçildi.

Birliğin seçimli olağan genel kurul toplantısı, DENİB Konferans Salonunda yapıldı.

Divan başkanlığını Süleyman İlgeri'nin gerçekleştirdiği genel kurulda, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından yönetim ve denetim kurullarının raporları, bilanço, gelir gider ve tahmini bütçe hesapları okunarak oy birliği ile kabul edildi.

TİM Başkan Vekili ve DENİB'in mevcut başkanı Süleyman Kocasert, yaptığı konuşmada, 8 yıldır onurla sürdürdüğü görevin hayatı boyunca şerefini ve gururunu yaşayacağını söyledi.

Görev süresi boyunca kendisine büyük destek veren yönetim kurulu ile birlik üyelerine ve çalışanlarına teşekkür eden Kocasert, şöyle devam etti:

"Devraldığım bayrağı yine Hüseyin Memişoğlu ağabeyime devredeceğim. O göreve devam edebileceği halde bunu bize verdiler, bunu herkes yapmaz. Kendileri her zaman bizimle beraber ihracatımızın gelişmesi için büyük emek verdiler. Biz de bundan sonra kendilerine ve yeni seçilecek yönetime her zaman destek vereceğiz, yanlarında olacağız."

Tek liste ile gidilen genel kurulda, 2010 yılında Raşit Güntaş'ın istifasının ardından üç ay geçici süreyle başkanlık yapan Hüseyin Memişoğlu, başkan seçildi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Denizli, İhracatçılar, Birliği, Olağan, Genel, Kurulu,
Yorumlar
Haber Yazılımı