Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 08:11 Bu haber 1197 kez okundu
 
DENİZLİ MİLLİ EĞİTİMİ GELECEĞİNİ PLANLIYOR
Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Millî Eğitim Bakanlığının 2023 vizyonu hedefleri ile eşgüdüm halinde 2019-2013 Stratejik Plan Hazırlık Çalışmalarına devam ediyor.
EĞİTİM Haberi
DENİZLİ MİLLİ EĞİTİMİ GELECEĞİNİ PLANLIYOR

Bu kapsamda 19 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne e-Konferans sistemi üzerinden uzaktan eğitim faaliyeti ile eğitim verildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz e–Konferans sistemi ile 19 ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve şeflerine online olarak seslendi. Gerçekleştirilen eğitim, uzaktan eğitim platformunun kullanılması açısından Denizli’de ilk olma özelliği taşıyor.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Milli Eğitim Bakanlığımızın 2018/16 nolu Genelgesiyle il ve ilçe bazında başlayan Stratejik Planlama çalışmaları; Hazırlık, Durum Analizi, Geleceğe Yönelim, Maliyetlendirme, İzleme ve Değerlendirme süreçlerinden oluşuyor. Bakanlığımızın 2023 Vizyonu, stratejik amaç ve hedefleri doğrultusunda yürütülen “Geleceğe Yönelim” çalışmaları Müdürlüğümüzün 5 yıllık çalışmalarını kapsayacak şekilde amaç, hedef, eylemler ve maliyetlendirme kısımlarından oluşmaktadır. Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak önümüzdeki dönemde Stratejik Planımızı oluştururken, Bakanlığımızın 2023 vizyonu çerçevesinde Stratejik Planı ile eşgüdüm halinde belirli yapacağız” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından Ştrateji Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Stratejik Plandan sorumlu Arge Birimi Öğretmenleri Hasan Şahin,  İsmail  Özdemir ve Emel Alpinanç tarafından Stratejik Plan Hazırlama konusunda e-Konferans sistemi ile bilgilendirmeler yapıldı.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: DENİZLİ, MİLLİ, EĞİTİMİ, GELECEĞİNİ, PLANLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı