Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 14:44 Bu haber 1806 kez okundu
 
Denizli PttTrade İle Dünyaya Açılıyor
E-ticaret hizmetleri çerçevesinde, özellikle yerli şirketlerin ve KOBİ’lerin uluslararası alanda bilinirliğinin ve tanınırlığının arttırılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştiren PTT, Denizli’deki şirketleri ve KOBİ’leri dünya pazarına ulaştırıyor… Türkiye’nin en kapsamlı ve gelişmiş akıllı e-pazaryeri portalı olmayı amaçlayan PttTRade, 9 Ekim 2019 Çarşamba günü, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB)’nde gerçekleştirilecek toplantıda, Denizli iş dünyasına tanıtılacak.
DENİZLİ GÜNDEM Haberi
Denizli PttTrade İle Dünyaya Açılıyor

Alıcı ve satıcı firmaları online platformda buluşturan, “Ticaret Yapmanın Kolay Yolu” sloganı ile hayata geçirilen PttTRade, Denizli iş dünyası ile buluşacak. Denizli PTT Başmüdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek tanıtım toplantısında, katılımcılara, PttTRade portalının özellikleri ile sağladığı avantajlar anlatılacak.

 

PttTRade’in ülkemizde üretilen ürün ve hizmetleri, online platformda alıcı ve satıcılar ile buluşturarak, Türkiye’nin dünya e-ticareti içerisindeki payını artıracağını ve geliştireceğini söyleyen Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili ve Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu, söz konusu etkinliğin önemine dikkat çekerek, uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren veya göstermek isteyen tüm üyelerini, 9 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 14.00’da DENİB’de yapılacak tanıtım toplantısına davet etti.

 

PttTRade Nedir?

B2B (Firmadan Firmaya Satış) portalı PttTRade, üretici, toptancı ve perakendeci firmalar ile ticaretin gerçekleştiği iş modelidir. Türkçe ile birlikte 13 farklı dilde hizmet veren portal, dış pazarlara ulaşmayı ve dış müşterilerle iletişimi sağlıyor. Portalda bulunan yapay zekâ, site içi arama motoru, gelişmiş ürün filtreleme, satış pazarlama araçları, kullanıcıların kolay bir şekilde ticaret yapmalarına imkân tanıyor.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Denizli, PttTrade, İle, Dünyaya, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı